Κυριακή, 27 Μαΐου 2018
  • πηγή: www.meteo.gr
 (45)

Είσοδος

Είστε νέος χρήστης; Εγγραφείτε τώρα!

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ

Με την υπ’αριθμ. 476/19-12-2011 απόφαση του Δ.Σ του Δήμου Νοτίου Πηλίου εγκρίθηκε η υπ’ αριθμ. 574/2011 απόφαση της οικονομικής  επιτροπής που κατακύρωσε εν μέρει το διαγωνισμό για την «ΜΕΤΑΦΟΡΑ ΜΑΘΗΤΩΝ ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑΣ ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΔΗΜΟΥ ΝΟΤΙΟΥ ΠΗΛΙΟΥ  ΓΙΑ ΤΟ ΣΧΟΛΙΚΟ ΕΤΟΣ 2011-2012» και κήρυξε άγονο τον υπόλοιπο διαγωνισμό ως προς τα υπόλοιπα δρομολόγια.

Σύμφωνα με την ως άνω απόφαση και λαμβάνοντας υπόψη τις διατάξεις του Π.Δ 60/2007 ο Δήμος Νοτίου Πηλίου καταφεύγει στη διαδικασία της διαπραγμάτευσης για το διαγωνισμό με τον τίτλο  «ΜΕΤΑΦΟΡΑ ΜΑΘΗΤΩΝ ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑΣ ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΔΗΜΟΥ ΝΟΤΙΟΥ ΠΗΛΙΟΥ  ΓΙΑ ΤΟ ΣΧΟΛΙΚΟ ΕΤΟΣ 2011-2012» και προσκαλεί όσους έχουν δικαίωμα να συμμετάσχουν σύμφωνα με τους όρους της διακήρυξης να υποβάλλουν έγγραφες προσφορές ενώπιον της οικονομικής επιτροπής του Δήμου Νοτίου Πηλίου, που θα συνεδριάσει την 30-12-2011, ημέρα Παρασκευή και ώρα 10.30 στο δημοτικό κατάστημα της Αργαλαστής, με την επωνυμία «ΚΕΓΕ», αίθουσα συνεδριάσεων δημοτικού συμβουλίου.

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να λάβουν γνώση της διακήρυξης και των σχετικών εγγράφων έντυπα ή ηλεκτρονικά από την οικονομική υπηρεσία του δήμου, στο δημοτικό κτίριο Αργαλαστής, ημέρες και ώρες εργάσιμες.